piątek, 28 maja 2021 08:20

Tarnów. Inny preparat, ale miejsca wolne – i to jeszcze w weekend

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Inny preparat, ale miejsca wolne – i to jeszcze w weekend

Do Punktu Szczepień Masowych przy ul. Gumniskiej w Tarnowie trafiło 900 dawek szczepionki firmy Johnson&Johnson. Pierwotnie miał to być preparat Pfizera, jednak ostatecznie Agencja Rezerw Materiałowych poinformowała o zmianie. Są wolne terminy. I to jeszcze na ten weekend.

- Z uruchomionego przez miasto Punktu Sczepień Masowych w hali przy ul. Gumniskiej otrzymaliśmy informację, iż można się zarejestrować na sobotę i niedzielę (29 i 30 maja) do zaszczepienia jednorazową szczepionką Johnson & Johnson - informuje rzecznik prasowy prezydenta Tarnowa Ireneusz Kutrzuba.

Do punktu trafiło 900 szczepionek firmy Johnson&Johnson, a nie jak zapowiadano początkowo - Pfizera. Służby miejskie informowały zarejestrowane już na weekendowe szczepienie osoby o zmianie szczepionki, jednak nie wszyscy potwierdzili chęć przyjęcia preparatu. Oznacza to, iż wolne miejsca wciąż są.

Osoby chętne do zaszczepienia się preparatem Johnson & Johnson mogą zarejestrować się na weekendowe szczepienia, telefonując na ogólnopolską infolinię 989 lub przez Internetowe Konto Pacjenta.

koronawirus najnowsze informacje

fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje