czwartek, 9 lipca 2020 14:25

Powiedziała: Weź moje dziecko. I skoczyła... Thriller psychologiczny, od którego się nie oderwiesz

Autor Mirosław Haładyj
Powiedziała: Weź moje dziecko. I skoczyła... Thriller psychologiczny, od którego się nie oderwiesz

"Kobieta na krawędzi" Samanthy M. Bailey wydana nakładem wydawnictwa Znak wciąga od pierwszej strony. Dobrze skonstruowani bohaterowie, ciekawa, zaskakująca fabuła oraz spora dawka napięcia i emocji... Czego chcieć więcej?

Życie Nicole jest dokładnie takie, jakie sobie wymarzyła. Jej kariera jest pasmem sukcesów, ma przyjaciół, na których zawsze może liczyć i kochającego męża. Gdy okazuje się, że jest w ciąży, jej misternie budowany świat zaczyna się rozpadać niczym domek z kart. Jeden list otwiera dawno zatrzaśnięte drzwi do przeszłości: Jesteś morderczynią. Nie zapewnisz jej bezpieczeństwa.

Morgan stara się otrząsnąć po odejściu Ryana, ale wciąż z trudem odnajduje się w rzeczywistości. Gdy na krawędzi peronu metra zaczepia ją kobieta z niemowlęciem przy piersi, Morgan nie rozumie, co się dzieje. Pęd nadjeżdżającego pociągu zagłusza nieznajomą i nim Morgan orientuje się, co się zaraz wydarzy, kobieta wciska w jej ręce dziecko.

Kim jest tajemnicza nieznajoma? Co wie o Morgan? I co stało się z Nicole?

Kobieta na krawędzi
Elektryzujący thriller psychologiczny. Gdy Nicole zachodzi w ciążę, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jak daleko posunie się, by chronić swoje dziecko?
Prawdziwa uczta dla fanów thrillerów psychologicznych.
„Publisher’s Weekly”
Porywający, pełen napięcia i zwrotów akcji thriller, który zawładnie Wami od pierwszego zdania.
Magda Stachula

PRZECZYTAJ PRZEDPREMIEROWY FRAGMENT KSIĄŻKI KOBIETA NA KRAWĘDZI


Samantha M. Bailey - numer 1 na międzynarodowych listach bestsellerów. Pisarka, dziennikarka i redaktorka. Mieszka w Toronto. Współzałożycielka BookBuzz – promocyjno-interaktywnego wydarzenia dla czytelników, organizowanego w Nowym Jorku i Toronto. Kobieta na krawędzi to jej pierwszy thriller.

Fot. i opis książki pochodzą od wydawcy

Dobra książka

Dobra książka - najnowsze informacje