wtorek, 16 lutego 2021 13:33

Znana prezenterka po 12 latach odchodzi z TVP! Dlaczego?

Autor Mirosław Haładyj
Znana prezenterka po 12 latach odchodzi z TVP! Dlaczego?

O swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Facebooka.

Marzena Rogalska po 12 latach współpracy odchodzi z TVP. Znana prezenterka o swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem Facebooka. Rogalska nie podała powodów zakończenia współpracy z telewizją, ale przyznała, że 10 lutego „był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej”. Poniżej pełna treść wpisu.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami  w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w...

Opublikowany przez Marzenę Rogalską Wtorek, 16 lutego 2021

Inf.: Facebook/ Marzena Rogalska

Polska

Polska - najnowsze informacje