Koło Terenowe nr 24 Polskiego Związku Filatelistów w Czechowicach-Dziedzicach opracowało okolicznościową kartę pocztową i znaczek pocztowy poświęcony uroczystości odsłonięcia Pomnika Wolności.

Jak co roku- Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia zakłada pomoc charytatywną. W zeszłym roku był kalendarz i dochód przekazany dla Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. W tym roku jest to książka autorstwa sędzi w stanie spoczynku Urszuli Bożałkińskiej pt. „ONA, ON i WOJNA". Regionalny Kongres Kobiet Podbeskidzia zaprasza na uroczysta premierę książki w piątek 23 listopada br. do Zamku Książąt Sułkowskich o godzinie 17.

wtorek, 13 listopad 2018 13:49

Bielsko-Biała: UWAGA! ćwiczenia

Napisała

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w dniach 14 - 15 listopada br. (termin zapasowy 16 listopada br.) Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje krajowe ćwiczenie RENEGADE-SAREX 18/II.

Śledczy z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny, który napadł na placówkę bankową w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej. Napastnik nie zdołał nic skraść. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu.

Kursowanie autobusów komunikacji miejskiej w dniach 11 i 12 listopada. Komunikat PKM

W przeddzień jubileuszu setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w sobotę 10 listopada br. o godzinie 16.00, odbędzie się wyjątkowa uroczystość odsłonięcia odbudowanego Pomnika Wolności, który stanął na nowym Skwerze Stulecia. Wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę.

 

72-letnia kobieta odniosła obrażenia w wyniku potrącenia przez kierującego Audi. Piesza trafiła do szpitala.

Policjanci wypełniają słowa składanej roty ślubowania bez względu na czas, miejsce czy okoliczności. Chęć pomocy drugiemu człowiekowi przyświeca im nie tylko, gdy zakładają policyjny mundur, ale także w czasie wolnym. Przykładem tego jest postawa aspiranta sztabowego Artura Wnęka na co dzień pracującego na Stanowisku Kierowania brzeskiej jednostki. Policjant udzielił pomocy nieprzytomnemu mężczyźnie.

piątek, 09 listopad 2018 12:20

Bielska policja zaprasza na szkolenie

Napisała

W ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich „Śląskie Lokalnie” dla pracowników Policji i Straży Miejskiej zorganizowane zostanie szkolenie o komunikacji z osobami niepełnosprawnymi. Szkolenie odbędzie się 15.11 br. w godz. 11.00-15.00 w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Strona 1 z 51

Pozostałe artykuły

  1. Więcej na GŁOS24
  2. EDUKACJA
  3. FINANSE I GOSPODARKA
  4. KULTURA
  5. MOTORYZACJA
  6. POLITYKA
  7. SPORT
  8. STYL ŻYCIA
  9. TURYSTYKA
  10. ZDROWIE I URODA