piątek, 5 marca 2021 11:23

Gmina Łukowica. To kolejny krok w kierunku rozwoju turystyki

Autor Aleksandra Tokarz
Gmina Łukowica. To kolejny krok w kierunku rozwoju turystyki

Mają być miejscem idealnym na odpoczynek, a widok, który się z nich rozpościera jest jednym z najpiękniejszych w gminie Łukowica. To także krok w kierunku rozwoju turystyki.

- Altany to miejsca przyjazne turystom i mieszkańcom, którzy chętnie spacerują po naszych terenach. Zostały zlokalizowane w urokliwych i łatwo dostępnych miejscach, sprzyjających turystyce rodzinnej – skomentował wójt Bogdan Łuczkowski.

Nowe altany powstały w miejscowościach Jastrzębie (na Spleźni), Przyszowa (przy drodze na Łyżkę, na Wądolu), Młyńczyska (na Cisowym Dziale) i Stronie (na Zagórowie).

Zadanie Rozwój Infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej na terenie Gminy Łukowica zrealizowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Inwestycję zrealizowała firma Dziunek z Przysietnicy za kwotę niemal 117 tys. zł.

Limanowa. Wielopoziomowy parking gotowy. Wiemy od kiedy będzie otwarty
Już wkrótce kierowcy będą mogli korzystać wielopoziomowego parkingu przy ul. Ks. Łazarskiego obok limanowskiej Bazyliki. Dzięki inwestycji w centrum miasta przybędzie 250 nowych miejsc parkingowych.

fot. Gmina Łukowica

Limanowa - najnowsze informacje