piątek, 21 lutego 2020 16:24

Komisariat Policji w Andrychowie pożegnał Komendanta

Autor Katarzyna Domagała
Komisariat Policji w Andrychowie pożegnał Komendanta

14 lutego odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta andrychowskiej jednostki. Z policjantami, pracownikami cywilnymi oraz przedstawicielami władz samorządowych żegnał się mł. insp. Grzegorz Mucha, który po 22 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Uroczysta zbiórka obyła się w budynku Komisariatu Policji w Andrychowie w obecności mł. insp. Arkadiusza Śniadka – Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach, kadry kierowniczej, pracowników cywilnych Policji oraz Burmistrza Andrychowa – pana Tomasza Żaka, jego zastępcy – pana Wojciecha Polaka oraz Wójta Gminy Wieprz – pani Małgorzaty Chrapek. W trakcie uroczystości powierzono obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu – nadkom. Sławomirowi Urbanowskiemu.

Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach -  mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował mł. insp. Grzegorzowi Musze za dotychczasową, owocną pracę, zaangażowanie i sprawne dowodzenie podległym komisariatem oraz życzył mu dalszych sukcesów. Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również przedstawiciele władz samorządowych. Komendant żegnając się z policjantami i pracownikami, podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

Info, foto: KPP Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje