wtorek, 11 maja 2021 13:05

Nie żyje Marek Kokot. „Dał się poznać jako rzetelny policjant”

Autor Aleksandra Tokarz
Nie żyje Marek Kokot. „Dał się poznać jako rzetelny policjant”

Nie żyje funkcjonariusz Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej Marek Kokot. Miał 45 lat. Osierocił trzy córki. Nie podano bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny.

- Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w nocy z 9 na 10 maja 2021 roku zmarł nasz Kolega i Przyjaciel – aspirant sztabowy Marek Kokot, funkcjonariusz Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz wszystkich policjantów i pracowników, Rodzinie śp. Marka i Jego Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - napisali w oficjalnym komunikacie policjanci z KMP w Nowym Sączu.

Marek Kokot wstąpił w szeregi Policji blisko 25 lat temu. Był detektywem Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. - Dał się poznać jako rzetelny policjant, dobry i uczynny kolega, pogodny człowiek – dodają sądeccy policjanci.

Miał 45 lat. Pozostawił żonę i osierocił trzy córki. Msza Święta pogrzebowa odbędzie się w piątek, 14 maja, o godzinie 12 (o godz. 11:30 nabożeństwo różańcowe) w Kościele Parafialnym pw. Wszystkich Świętych w Łososinie Górnej. Po niej nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny urny z prochami Zmarłego.

Nowy Sącz. Uważaj w lesie! Powiatowy Lekarz Weterynarii ostrzega
Wiadomości Nowy Sącz. Przez najbliższe trzy dni należy zachować szczególną ostrożność w lesie. O to apeluje Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Sączu. Zadbać należy także o zwierzęta - psy i koty.

fot. KMP Nowy Sącz

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje