poniedziałek, 9 października 2023 15:44

Komarewicz: Jeżeli nie Trzecia Droga to trzecia kadencja PiS-u. Byliśmy na Konwencji Trzeciej Drogi w Krakowie [WIDEO]

Autor Marzena Gitler
Komarewicz: Jeżeli nie Trzecia Droga to trzecia kadencja PiS-u. Byliśmy na Konwencji Trzeciej Drogi w Krakowie [WIDEO]

- Pamiętajmy, jeżeli nie Trzecia Droga, to trzecia kadencja PiS-u - powiedział dla Głos24 Rafał Komarewicz, lider listy Trzeciej Drogi w Krakowie. Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz i przedstawiciele kandydatów Trzeciej Drogi z Krakowa, Warszawy i innych regionów kraju mówili o tym, co trzeba jak najszybciej zmienić w Polsce.

W sobotę, 7 października w hali Cracovii odbyła się przedwyborcza konwencja Trzeciej Drogi, na którą zjechali liderzy PSL i Polski 2050 z całej Polski.

  • Zobacz:
Konwencja Trzeciej Drogi w Krakowie. “Dzisiaj w rodzinach często nie można usiąść do świątecznego stołu, bez patrzenia na siebie wilkiem”
Rodzinny PIT, reforma służby zdrowia czy walka z wykluczeniem komunikacyjnym. Trzecia Droga w krakowskiej Hali 100-lecia KS Cracovii

- Już za 200 godzin możemy zmienić Polskę - mówił Szymon Hołownia, który przekonywał, że Polska potrzebuje pojednania i tą alternatywą jest właśnie Trzecia Droga. Władysław Kosiniak-Kamysz z kolei zapowiedział konieczne zmiany w dostępie do leczenia, a jako związany z Krakowem obiecał rządowe wsparcie dla budowy w stolicy Małopolski metra.

O tym, jaki był cel konwencji mówią Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz - liderzy obu koalicjantów oraz Rafał Komarewicz, Wojciech Kozak i Tadeusz Kwiatkowski - kandydaci Trzeciej Drogi z Małopolski.

Wybory 2023 - najnowsze informacje

Rozrywka