piątek, 11 grudnia 2020 07:43

Nieważne, czy masz grę, tę książkę musisz posiadać!

Autor Mirosław Haładyj
Nieważne, czy masz grę, tę książkę musisz posiadać!

Dark Horse Books oraz CD PROJEKT RED, twórcy komputerowej serii "Wiedźmin", przedstawiają "Świat Cyberpunka 2077" – obszerne studium wiedzy o uniwersum "Cyberpunka 2077".

"Świat Cyberpunka 2077" to bogato ilustrowany przewodnik, który przeniesie cię do futurystycznej, tętniącej życiem metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD PROJEKT RED.

Ta starannie przygotowana pozycja zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie długo oczekiwanej gry. Wkrocz w rok 2077, do świata, gdzie przemoc, ucisk i cybernetyczne wszczepy są nie tylko codziennością, lecz także koniecznymi środkami do osiągnięcia celu. Odkrywaj poszczególne dzielnice, gangi i historię Night City. Dowiedz się wszystkiego o technologiach jutra, poznając cyberwszczepy, broń i pojazdy "Cyberpunka 2077".

Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077
Jedyna oficjalna książka o świecie gry przeniesie cię do metropolii Night City – centrum akcji nowej gry CD PROJECT RED. Ta książka zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o historii, postaciach i świecie Cyberpunka 2077.

Opis i zdjęcie pochodzą od wydawcy

Dobra książka

Dobra książka - najnowsze informacje