wtorek, 26 stycznia 2021 15:48

WOŚP Krakowie zagra pomimo pandemii. Co się będzie działo w sieci i na ulicach?

Autor Marzena Gitler
WOŚP Krakowie zagra pomimo pandemii. Co się będzie działo w sieci i na ulicach?

W najbliższą niedzielę, 31 stycznia odbędzie się 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - akcji, w którą od początku atywnie włączają się mieszkańcy Krakowa. Jak bedzie wyglądał?

Co i gdzie można wylicytować? Gdzie spotkamy wolontariuszy w Krakowie? Jak będzie wygladał finał akcji i czy odbędzie się tradycyjne światełko do nieba - o tym rozmawiamy z Leszkiem Olejarczykiem, rzecznikiem prasowym krakowskiego sztabu WOŚP, który obchodzi w tym roku swoje 20-lecie.  

Przypominamy, że Głos24 też gra w Orkiestrze a naszą WOŚPoskarbonkę możecie pomóc nam zapełnić tu:

zobacz też:

WOŚP. Wylicytuj wyjątkowy plakat Mleczki albo album z autografem Mistrza Pendereckiego!
W tym roku z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Przewodniczący RMK – Dominik Jaśkowiec, postanowił przekazać do licytacji plakat „Kraków” autorstwa Andrzej Mleczki oraz płyty z wybitną muzyką Krzysztofa Pendereckiego.
WOŚP. Spacery z krakowskimi przewodnikami na aukcjach Orkiestry na Allegro
Pomimo, że pandemia właściwie sparaliżowała ich pracę, krakowscy przewodnicy z Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich znaleźli wiele sposobów aby oprowadzać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich spacery z przyszłą datą realizacji można licytować na aukcjach w serwisie allegro.pl.
WOŚP Kraków. Wylicytuj fragment budynku, na którym ciążyła klątwa
Prezydent Jacek Majchrowski przekazał na charytatywną licytację WOŚP fragment stali z konstrukcji legendarnego krakowskiego Szkieletora.
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje